کالاگستر در یک نگاه

شركت كالا گستر حكمت شركت تجاري مستقلي مي‌باشد كه توسط تيمی متشکل از کارشناسان با سابقه و با تجربه مديريتي قوي تحت شماره 440985 در تير ماه سال 1392 به ثبت رسيده است. دفتر مركزي اين شركت در شهر تهران مي‌باشد.
كالا گستر حكمت شركتي كارآفرين و متعهد به ايجاد روابط پايدار و بلندمدت با مشتريان خود مي‌باشد. تيم مديريتي شرکت از تجربيات علمي و عملي سودمند در زمینه‌هاي مختلفي همچون توليد،صادرات و واردات انواع كالاهاي بازرگاني و ايجاد روابط راهبردي با تولیدکنندگان، توزيع كنندگان، مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران برخوردار مي‌باشد.
هدف اصلي اين شركت فعاليت در زمینهٔ توليد و بازرگاني اقلام اساسي كشاورزي و انواع فراورده‌های دامي می‌باشد. از همین رو، شرکت كالا گستر حكمت فعاليت در زمینهٔ محصولات كشاورزي همچون گندم، جو، برنج، دانه‌های روغني و غیره و همچنين انواع کنسروجات گوشتي و غيرگوشتي را در اولويت اول برنامه های خود قرار داده است.
شرکت كالا گستر حكمت مواد خام كشاورزي را با بهترين كيفيت براي عاملين بازار و توزیع ‌کنندگان فراهم می‌سازد و از سوي ديگر با شناخت مناسب و ارزيابي دقيق بازارهاي داخلي و بین‌المللی بهترين شرايط فروش را براي تولیدکنندگان فراهم خواهد نمود.
همچنين تیم کارشناسی شركت كالا گستر حكمت به مشتريان خود در زمینه‌هاي سرمایه‌گذاری، طرح‌های مالي، روش‌های انجام معاملات و راه ‌حل‌های تأمین مالي، طرح‌های دقيق و مبتکرانه‌ای را پيشنهاد می‌نمايد.