خدمات

شما به‌عنوان يك تولیدکننده محصولات كشاورزي و يا فراورده‌هاي غذايي و يا به‌عنوان يك مصرف‌کننده اين محصولات و يا حتي به‌عنوان يك فرد و يا شركت علاقه‌مند در مورد فعاليت و سرمایه‌گذاری در زمینهٔ‌هاي فوق می‌توانید از خدمات شركت كالا گستر حكمت بهره مند گرديد.

كالا گستر حكمت طيف وسيعي از خدمات از جمله مشاوره درزمینهٔ صادرات و واردات، حمل و نقل، مشاوره و تأمین مالي و بازاريابي را به شما ارائه می‌دهد.

 

مشاوره درزمینهٔ صادرات و واردات:

كارشناسان و گروه مديريتي شركت كالا گستر حكمت با سال‌ها تجربه درخشان و فعاليت درزمینهٔ صادرات و واردات انواع كالاهاي بازرگانی بهترين مشاور براي شما در اين زمينه خواهند بود. آشنايي، شناخت و ارزيابي دقيق بازارهاي مبدأ به همراه با ارتباطات قوي با تولیدکنندگان، توزيع كنندگان و مصرف‌کنندگان از ویژگی‌های ممتاز گروه كالا گستر حكمت مي‌باشد كه موفقيت تجارت شما را تضمين مي‌نمايد.

مشاوره و تأمین مالي:
شركت كالا گستر حكمت با اتكا با توانايي كارشناسان بانكي و مالي خود طرح‌های بديع و مبتكرانه درزمینهٔ سرمایه‌گذاری برای شما فراهم خواهد نمود. ما به‌روزترین اطلاعات بازار و مشتريان را به شما ارائه داده و با استفاده از روش‌های مديريت ريسك و راهبردهاي دقيق مالي سودآوري سرمایه‌گذاری شما را تضمين خواهيم نمود.
همچنين ارتباطات قوي ما با نهادها مالي و سرمایه گذاران مختلف، بهترين شرايط را براي استفاده از ايده‌هاي تجاري شما فراهم نموده است.

بازاريابي:
شناخت و ارتباطات قوي و طولانی‌مدت با بازارهاي جهاني، شركت كالا گستر حكمت را به شركتي قابل‌اطمینان درزمینهٔ بازاريابي و فروش انواع كالاهاي بازگاني مبدل ساخته است.
ما همان اندازه كه در انتخاب تولیدکنندگان دقيق و ریزبین هستيم، در انتخاب بازار مقصد نيز دقيق خواهيم بود و با ايجاد روابطي دائمي، امنيت و كيفيت تأمین كالاها را براي بازارهاي مقصد تضمين می‌کنیم.

حمل و نقل:

شركت كالا گستر حكمت با توجه به برخوداري از امكانات و ارتباطات مناسب، مي‌تواند در زمينه حمل و نقل و جابه‌جايي محصولات و كالاهاي شما از طريق كارگو با شما همكاري نمايد.